Loading......
  •   kontakt@szkolkaplywacka-au.pl
  •   503-170-714

Jak rozpocząć naukę pływania?

Wszyscy rodzice chcieliby, aby ich pociechy potrafiły pływać i często próbują nauczyć tej umiejętności „na własną rękę”, stosując różne metody. Niestety, nawet jeśli ktoś jest mistrzem Świata w pływaniu lub najlepszym instruktorem pod słońcem, to ma małe szanse aby nauczyć własne dziecko pływać. Dlaczego? Bo dzieci z rodzicami chcą się bawić i wykorzystać czas na basenie na wspólne zabawy i inne atrakcje. Niekoniecznie chcą skupić się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń.

Dlatego najlepiej zapisać dziecko do szkoły pływania, takiej jak nasza. Wykwalifikowany instruktor jest w stanie wyegzekwować u dziecka wykonanie praktycznie wszystkich ćwiczeń przez niego zadanych.

Ważne, żeby rodzic wcześniej zorientować się jakie kwalifikacje i doświadczenie posiada dany nauczyciel, aby praca na zajęciach z pływania była efektywna i przynosiła oczekiwane rezultaty. Zarówno w pracy z dziećmi, jak i z dorosłymi, instruktor powinien dobrze rozumieć kursanta, poznać jego mocne i słabe strony oraz ewentualne lęki.

Istotne jest, żeby dana osoba przede wszystkim sama chciała podjąć próbę nauki pływania i uczęszczania na lekcje. Nie można jej do tego zmuszać, aby nie wywołać odwrotnego efektu do oczekiwanego. Pływanie ma sprawiać radość i przynosić satysfakcję z każdorazowej wizyty na basenie.

zabawa na pływalni

NASZA OFERTA

Jesteś zdecydowany?

Zapraszamy do wypełnienia formularza zapisu na kurs nauki pływania.

Back To Top